Berlijn, Dolly en mantra’s
Aaf is terug van haar Berlijnse weekend waarover ze zich twee podcasts lang druk heeft gemaakt, want wat moest ze aan naar de beruchte nachtclubs van deze dolle Duitse stad? Het Leger des Heils, de HEMA en de Späti (dat is Duits voor avondwinkel) boden uitkomst bij mode-issues. Lies stoorde zich aan de capuchon en de vuilniszak, en we nuanceren een taalopinie na een wenk van Saskia Noort. En: mantra’s. Of lijfspreuken. Of gewoon een zinnetje op een kaart van een buurman dat je door een moeilijke periode heen helpt. We hebben ze en delen ze, en volgende week hebben we er nog meer, want wat blijkt: we leven met mantra’s. Het mantra van onze goeroe was dat het veel geld kostte om er goedkoop uit te zien, maar ze was veel meer dan dat. Een luisteraar met een geliefde en een vriendin die met elkaar naar bed zijn gegaan, zou misschien baat hebben bij een van onze goeroe’s grootste hits: Jolene.
🚭 Onze pubers zijn het doelwit van de tabaksindustrie, die hen met felle kleurtjes en zoete vapes bewust en levenslang verslaafd probeert te maken. Spreek je uit tegen deze manipulatie en ontdek meer schokkende streken van de tabaksindustrie op www.rookvrijegeneratie.nl
🛌 Klaar voor je beste nachtrust ooit? Ga naar mattsleeps.com en gebruik code AAFENLIES voor een extra verrassingskorting bovenop de lopende acties.
See omnystudio.com/listener for privacy information.
Aaf en Lies lossen het wel weer op
Aaf Brandt Corstius en Lies Visschedijk zijn al jaren bevriend en hebben heel wat met elkaar meegemaakt. In de podcast Aaf en Lies lossen het wel weer op bespreekt het duo de wereldproblematiek, problemen van de luisteraars maar ook hun eigen problemen. Ze geven hun week een cijfer en komen tot rust in Lies' rubriek over de natuur.
Geproduceerd door: Tonny Media.Volg de Instagram, Youtube & TikTok van Aaf en Lies lossen het wel weer op.
Luister de extra podcast 'Aaf en Lies pakken door' exclusief op Podimo. Krijg hier 2 maanden voor maar €1,-
Credits:
Redactie: Floor van der VlietAudiovormgeving: Raymond van de LaarArtwork: Geeske Boudestein
- Aantal afleveringen: 196
- Laatste aflevering: 2026-08-29
- Komedie Maatschappij & cultuur Relaties