
#7 Rian Verhagen - (ex) Superhero Cheesecake
In Agency Runners gaan Quincy en Sergo in gesprek met agency eigenaren in het digitale landschap. Doordat Studiodock als technische partner samenwerkt met creatieve agencies merkten we dat er veel interessante verhalen schuil gaan achter de agency. Het leek ons tof om de bureaus en de personen daarachter beter te leren kennen. Hoe zijn deze ondernemers begonnen, welke valkuilen zijn ze tegengekomen en hoe hebben de deze overwonnen?
In deze aflevering spreken de twee met Rian Verhagen, een ervaren creatieve ondernemer die op dit moment andere agencies helpt om hun doelen te bereiken. Als oud mede eigenaar van digital agency Super Hero Cheesecake heeft hij veel ervaring opgedaan in runnen en verder uitbouwen van hun bureau. We gaan in gesprek over zijn begin tijd bij Super Hero Cheesecake, de exit die volgde na de verkoop aan Media Monks en zijn toekomst plannen.
https://agencyrunners.nl/
Agency Runners
In Agency Runners gaan Quincy en Sergo in gesprek met agency eigenaren in het digitale landschap.
Doordat Studiodock steeds vaker als technische partner samenwerkt met creatieve agencies merkten we dat er veel interessante verhalen schuil gaan achter de agency. Het leek ons tof om de bureaus en de personen daarachter beter te leren kennen. Hoe zijn deze ondernemers begonnen, welke valkuilen zijn ze tegengekomen en hoe hebben de deze overwonnen?
www.studiodock.nl/agency-runners
- Aantal afleveringen: 28
- Laatste aflevering: 2024-05-29
- Zaken en persoonlijke financiën Ondernemerschap