Aflevering 3: Bongoking, de Kameleon en Bolle Jos

Aflevering 3: Bongoking, de Kameleon en Bolle Jos

Cocaïnekoorts: De zaak Bressers · 2026-04-15
39:49

Terwijl de problemen met cocaïnesmokkel in België steeds groter worden, bouwt Flor Bressers een netwerk dat reikt tot de top van de internationale drugswereld. Hij werkt onder andere samen met een van de grootste drugsbaronnen uit Brazilië, bijgenaamd 'De Kameleon', en met de meest gezochte crimineel van dit moment, Bolle Jos Leijdekkers. En na de kraak van EncroChat weet Flor één ding zeker: 'Alle grote vissen gaan eraan'.

Presentatie: Jan Meeus en Mark Eeckhaut

Redactie: Niki Ipenburg 

Eindredactie: Felicia Alberding en Anna Korterink

Montage en sounddesign: Yeppe van Kesteren

Muziek: Bas van Win en Jeroen Jaspers 

Productie: Rhea Stroink

Artwork: Martien ter Veen en Yannick Mortier

Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

Cocaïnekoorts: De zaak Bressers

In een nieuw seizoen duikt Jan Meeus met zijn Belgische collega Mark Eeckhaut in het onderzoek naar drugssmokkelaar Flor Bressers. Hoe wist deze Belg een hoofdrol te bemachtigen in de cocaïnesmokkel, een wereld die sinds jaar en dag in handen is van Nederlandse criminelen?

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen