Afl. 6 Shanna Proost over Female Force, zwangerschaps depressie, mindset en #lievelingsleven

Afl. 6 Shanna Proost over Female Force, zwangerschaps depressie, mindset en #lievelingsleven

Innergoddess podcast (NL) · 2019-04-19
01:01:34

In deze aflevering heb ik Shanna Proost (@shannaproost) te gast en praten we over waar haar bedrijf en #lievelingsleven voor staat, hoe ze hier naar leeft, hoe ze in haar vrouwelijke kracht staat, hoe de menstruele cyclus daar ook een grote rol in speelt.. maar we hebben het ook over haar zwangerschap! Ze is nu bijna 5 maanden zwanger en als je haar volgt, weet je dat de eerste 3 maanden heel zwaar waren. Ze heeft een lichte zwangerschaps depressie gehad en ze legt uit waar dat vandaan kwam. Ook hebben we het natuurlijk over alle veranderingen die de zwangerschap met zich meebrengen op het gebied van mindset, selfcare en leven naar je 'hormonen' nu..
Interessant dus ook voor iedereen die nog geen baby wens heeft, want de lessen die ze leert en waar ze over vertelt kun je eigenlijk altijd in je leven toepassen.
Vind je de aflevering leuk? Vergeet je dan niet te abonneeren op deze podcast, want dan mis je geen enkele update!
///
Vind Shanna hier op Instagram: @Shannaproost
www.shannaproost.nl
///
Volg je mij al op Instagram @jipisabel ?
Vind mijn E-book: 'De Krachtige Cyclus' op www.Jipisabel.nl
Online-cursus: 'Leven naar je Cyclus' via www.Jipisabel.nl

Innergoddess podcast (NL)

Een podcast waarin Jip Isabel de Jongh (@jipisabel) en Lianne Blacquiere (@lianneblacquire) onderwerpen bespreken waarmee jij joúw innergoddess naar boven kunt halen.

Van zelfliefde tot fysieke gezond, van hormoonbalans tot dichter komen bij wie jij bent en wat jij wil. Al met al, alles wat jij nodig hebt om sterk in jouw schoenen te staan en de goddes -die al in jou zit- naar boven te halen.

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen