
104. Do you speak Disney, de parken - Gene Thomas & Jana Martens
De komende weken bespreek ik telkens een hoofdstuk uit mijn boek ‘Do you speak Disney?’, telkens een facet van de naam Disney. Vandaag: Disney, de muziek. Gast: zanger Gene Thomas. Elk jaar gaat het gezin Thomas wel naar Disneyland Paris. En afgelopen zomer trokken ze zelfs naar Californië, naar het originele eerste Disneypark. Na een dag in het themapark vindt hij het raar om auto’s te zien in de echte wereld. Hij geniet ervan dat alle details kloppen, en kan lyrisch babbelen over de nieuwe Star Wars-zone in de Amerikaanse parken: Galaxy’s Edge. En hij doet een bijzondere bekentenis over de geur van het Disneyland Hotel in Parijs. Voor deze speciale afleveringen is Jana Martens mijn gewaardeerde co-host. Zij was al eens te gast in aflevering 85.
Disney Klassiekers, een podcast van Robin Broos
Elke aflevering bespreekt filmjournalist Robin Broos een Disneyfilm, samen met zijn centrale gast. Het boek 'Do you speak Disney?' is uitgegeven bij Lannoo en ligt nu in de winkel. https://www.doyouspeakdisney.be
“Sympathiek project”
- Koning Filip van België
Robin Broos werd gereleased in 1984. Zijn kennis van film(muziek) deelt hij op de radio in het Klara-programma 'The Original Soundtrack'.
Muziek: Pelenet.be
Art: Zwoltopia.be
(Deze podcast wordt onafhankelijk gemaakt en heeft geen enkele band met The Walt Disney Company.)
- Aantal afleveringen: 150
- Laatste aflevering: 2025-05-22
- TV & film