De 5 mooiste cadeaus van mijn hersenletsel..
Hersens uit de Cel - Praktisch leven met niet aangeboren hersenletsel (NAH)

De 5 mooiste cadeaus van mijn hersenletsel..

2021-05-17

Ik deel de 5 mooiste cadeaus die hersenletsel mij heeft gegeven. De verandering van perspectief in praktische handelingen en de manier waarop ik keuzes maak in wat ik belangrijk vind is radicaal veranderd. De manier waarop ik leef is verrijkt. Het is zwaar, maar ik had het niet willen missen en het gaat mij in de toekomst zeker verder helpen!

Heb je vragen of loop je ergens vast, neem gerust contact met mij op via www.brein.support. Daar vind je ook de teksten van de podcast in de vorm van een blog. Veel blogs zijn ook nog niet opgenomen als podcast dus als lezen niet een groot probleem is kan je daar mijn hele proces terugvinden.

Om deze podcast beschikbaar te houden moet ik een aantal kosten maken voor hosting en apparatuur. Niet heel eenvoudig met een WIA, daarom de link 'support the show' heb je iets aan deze podcast, de kosten zijn ongeveer $12,- per maand en wat PayPal fees voor mij. Elke euro helpt om dit in de lucht te houden. Dank je wel! Voel je niet verplicht. Ik hoop vooral dat je er iets aan hebt!

Support the show

Voor meer informatie en 🧠 Tips & Tools, kijk ook eens op https://www.instagram.com/hersens_uit_de_cel/ of https://www.facebook.com/hersensuitdecel/

Aantal afleveringen
39
Laatste aflevering
2021-12-23

Waar kun je luisteren?

Hersens uit de Cel, Een podcast voor mensen met niet aangeboren hersenletsel (NAH) en hun familie en vrienden. De persoonlijke ervaring en zoektocht van mij, Pauline. In 2012 liep ik NAH op door een ernstige septische shock met zuurstof tekort. Mijn insteek voor praktisch & gelukkig leven met NAH, hoe gaat dat en hoe doe je dat. Voor meer informatie en 🧠 Tips & Tools, kijk ook eens op https://www.instagram.com/hersens_uit_de_cel/ of https://www.facebook.com/hersensuitdecel/