Jesse Klaver, politicus: ‘Dat optimisme heb ik van mijn oma’
Deze week is Jesse Klaver, de partijleider van Progressief Nederland, te gast in de archiefkast. Hij zit al sinds zijn 24ste in de Tweede Kamer, toen namens GroenLinks. Dit jaar werd hij 40: nog steeds jong, maar toch heeft hij inmiddels een berg aan ervaring. Van wie heeft hij veel geleerd? En wat vond zijn moeder ervan als hij hard werd aangevallen in de politieke arena? Hij bespreekt het met Gijs Groenteman.
Bekijk ook de video.
Presentatie: Gijs Groenteman
Redactie en montage: Julia van Alem
Video: Lisette Spiegeler
Eindredactie: Jasper VeenstraSee omnystudio.com/listener for privacy information.
Met Groenteman in de kast
In Met Groenteman in de kast gaat Gijs Groenteman iedere week in gesprek met iemand die hem op de een of andere manier heeft verwonderd of is opgevallen. Ooit begonnen in de illustratieve archiefkast op de redactie van de Volkskrant. Nu opgenomen in een hypermoderne studio of bij de gasten thuis.
Onze journalistiek steunen? Dat kan het beste met een (digitaal) abonnement op de Volkskrant, daarvoor ga je naar www.volkskrant.nl/podcastactie
Presentatie: Gijs Groenteman
Redactie en montage: Julia van Alem
Eindredactie: Corinne van Duin
- Aantal afleveringen: 424
- Laatste aflevering: 2026-09-30
- Kunst