China wil dat Nexperia zélf ruzie tussen Nederlandse en Chinese tak oplost

China wil dat Nexperia zélf ruzie tussen Nederlandse en Chinese tak oplost

Tech Update | BNR · 2025-11-27

De Chinese overheid wil dat de Nederlandse en Chinese takken van die chipmaker in 'mediation' gaan om die veelbesproken saga op te lossen. Dat blijkt uit een gesprekken tussen de Chinese handelsminister Wang en Eurocommissaris voor Handel Šefčovi, gemeld door Reuters. Joe van Burik vertelt erover in deze Tech Update.

Verder in deze Tech Update:

De Nederlandse industrie kan zich onderscheiden door in te zetten op 'fysieke AI', blijkt uit een nieuwe studie van Invest-NL Netflix heeft eindelijk het vijfde en laatste seizoen van Stranger Things gelanceerd, waarop prompt de servers in de VS een tijdje platgingen

See omnystudio.com/listener for privacy information.

Tech Update | BNR

Voor tech-nieuws, van AI tot chips en cybersecurity tot social media, is Tech Update de eerste én de beste korte podcast. Elke ochtend én middag hoor je daarover Joe van Burik, Niels Kooloos, Maxim van Mil, Stijn Goossens of Rosanne Peters in enkele minuten.

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen