Masturbation Classics Radio #44

Masturbation Classics Radio #44

Masturbation Classics Radio · 2025-04-30
01:13:52

Jaaa, mensen!!! Het is weer raak! Nummer 44, onvoorstelbaar!!!

Dat het weer een fantastische uitzending is geworden, zal de trouwe luisteraars niet verbazen. En is het altijd al diversiteit dat de klok slaat bij Masturbation Classics Radio, de variëteit aan deuntjes en onderwerpen was nog nooit zo groot als in deze editie! Slash, kaal of niet? Hoe zit het met de no-go areas in Nederland en wat heeft Utrecht daarmee te maken? Pederasten in de Rock en Roll, wat moet je ermee? En hoe ga je als consument belastingontduiking bij multinationals eigenlijk tegen? Muzikaal exhibitionisme, hoe lang staan we het nog toe? En nog veel meer, dus hupsakee, luisteren maar!!!

“Ja, heerlijk!” (Japke-D, NRC)
“Maar dat tussenzinnetje heb ik echt wel gehoord hoor. Dit wordt gewoon een rechtzaak.” (Gordon in de Mediacourant)
“Jongens jongens toch, wat is dit allejeezus goed!” (Eric Corton op X)
“Ze zitten grappen te maken over echt de meest verschrikkelijke dingen. Dit kán gewoon niet.” (Sharon Dijksma in De Utrechtse Internet Courant)
“Niet voor mij bro, maar dat van dat vingeren tijdens een concert vond ik wel chill, bro.” (Ali B tegen Ronnie F op WhatsApp)

Met:

Motörhead - Doctor Alibi
Melvins - King of Rome
Johnny “Guitar” Watson - Three Hours Past Midnight
Kinky Friedman - Arsehole from El Paso (Live)
Eddy Wally - Zigeunermeisje
André Hazes - Diep In Mijn Hart (Live)
Hulk / Les Anges - Green Light
Nuns Of The Tundra - Low
Municipal Waste - Headbanger Face Rip
Firewater - The Song that Saved My Life

Masturbation Classics Radio

Loco Ed en El Pastuso draaien plaatjes en praten over zeer veel dingen en zorgen daarmee voor de broodnodige feelgood in deze tijden van ellende en dingen en alles!

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen