
#55 Eerste hulp bij marathons
NTVG PODCAST · 2025-04-03
Anne spreekt met Jelmer Alsma over prehospitale zorg tijdens de Marathon Rotterdam. Psycholoog Sander Begeer legt uit waarom objectieve diagnostische instrumenten van belang zijn bij het vaststellen van autisme. De warme douche is voor KNUFFIES, het Vlaamse initiatief waarbij vrijwilligers verslaafd geboren baby’s zonder familie knuffelen.
Gerelateerde artikelen
Autisme: diagnose op vroege en late leeftijdPrehospitale zorg bij de Marathon RotterdamZorgvuldige indicatiestelling endovasculaire trombectomie vereistDapagliflozine minder effectief voor hartfalen?
NTVG PODCAST
In 30 minuten op de hoogte zijn van belangrijke ontwikkelingen binnen de kliniek en medische wetenschap? Elke twee weken een nieuwe aflevering. De NTVG-podcast wordt gepresenteerd door wetenschapsjournalisten Anne van Kessel en Jop de Vrieze.
Zie ook: www.ntvg.nl/podcast
- Aantal afleveringen: 58
- Laatste aflevering: 2025-05-01
- Maatschappij & cultuur Wetenschap