Podcast #31 Donateursbelangen - Waarom goede doelen soms onethisch handelen
2024-03-11
In de 31e aflevering van de Donateursbelangen podcast spreken we met Isabel de Bruin. Isabel promoveerde 15 februari 2024 aan de Rotterdam School of Management op de vraag of er een aspect is aan goede doelen dat onethisch gedrag in de hand werkt waardoor goede doelen soms slechte dingen doen. Isabel geeft aan dat de halo een valkuil voor non-profit medewerkers is en dat het kan leiden tot een 'doel-heiligt-de-middelen' mentaliteit.
Wil je reageren op basis van deze podcast? Dan kun je direct richting Isabel reageren via haar Linkedin profiel: https://www.linkedin.com/in/isabel-de-bruin-cardoso-phd-65b7791/ of laat Stichting Donateursbelangen weten wat je van deze podcast aflevering vindt.
Alle podcast afleveringen beluisteren? https://www.donateursbelangen.nl/podcast
Podcast Donateursbelangen
Stichting Donateursbelangen- Aantal afleveringen
- 37
- Laatste aflevering
- 2024-09-10
Waar kun je luisteren?
De Donateursbelangen podcast reeks bestaat uit gesprekken over onderwerpen die spelen in de non-profit sector in Nederland. Zo worden in komende edities onderwerpen besproken zoals geefkringen, Blockchain/Crypto fondsenwerving, Ethische & donateurgerichte fondsenwerving, De non-profit sector in Nederland, Privacy tijdens fondsenwerving, Open donatieplatformen, Het CBF, Goede Doelen Nederland, Commissie normstelling, De ANBI status en fiscale regelingen, Deur aan Deur straatwerving, Goede doelen & Social media, Nalatenschappen, etc.