Afl. 5 - Hilbrand Westra

Afl. 5 - Hilbrand Westra

Systemische Teamcoach · 2020-12-18

In deze aflevering vertelt Hilbrand Westra over zijn ervaringen met systemisch werk in teams. Verhalen uit de praktijk. Wat is fenomenologisch waarnemen? Hoe verhoudt systemisch werken met ordening zich tot de chaos? En welke systeemdynamiek kom je tegen in multiculturele teams?

Host en productie: Anne Jan de Witte.

Volg de Systemische Teamcoach op Instagram: instagram.com/systemischeteamcoach

Voor meer informatie over Hilbrand Westra, kijk op alfa-omnia.com

De podcast van de Systemische Teamcoach is mede mogelijk gemaakt door Breinkorf, specialist in teamcoaching. Bezoek de site op Breinkorf.nl

Note: Dit interview is opgenomen ten tijde van de Coronacrisis. Ondanks dat teambijeenkomsten momenteel moeilijk te organiseren zijn, blijft de inhoud van het interview volgens ons overeind. Misschien voor nu, voor online en zeker voor later.

Systemische Teamcoach

In de 'Systemische Teamcoach' onderzoekt Anne Jan de Witte de mogelijkheden van systemisch werk in teamcoaching. Hij interviewt ervaringsdeskundigen die met systemisch werk bedoeld of onbedoeld terecht zijn gekomen in de groepsdynamiek van teams. Tips uit de teampraktijk!

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen