Hoe Elon Musk zich politieke macht toe-eigent
Elon Musk was al de rijkste man ter wereld, maar wordt hij ook de machtigste? Redacteur Merijn de Waal legt uit waarom Musk zich plots bezig houdt met wereldpolitiek en hoe de opbloeiende liefde tussen hem en aankomend president Trump daar onderdeel van is.
Gast: Merijn de Waal
Presentatie: Gabriella Adèr
Redactie: Felicia Alberding en Ilse Eshuis
Montage: Jennifer Pettersson
Coördinatie: Henk Ruigrok van der Werven
Lees ook: Door Musk moet de Britse premier zich opnieuw verdedigen over het ‘grooming schandaal’ en Elon Musk interviewt Duitse AfD-politica, waarmee hij de EU opnieuw provoceert. ‘Het houdt heel Brussel bezig’
Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
NRC Vandaag
Vandaag is de dagelijkse podcast van NRC. Elke werkdag hoor je hét verhaal van de dag, verteld door onze beste journalisten. De presentatie is in handen van Floor Boon, Egbert Kalse en Gabriella Adèr.
Zie meer over Vandaag op NRC.nl
- Aantal afleveringen: 1,489
- Laatste aflevering: 2025-01-15
- Nieuws