Stort de Iran-oorlog Nederland in een economische crisis?

Stort de Iran-oorlog Nederland in een economische crisis?

NRC Vandaag · 2026-04-03
19:03

Door de oorlog in het Midden-Oosten rijzen de energieprijzen de pan uit. Dat maakt duidelijk hoe afhankelijk Nederland is van olie en gas uit het buitenland. Economieredacteur Maarten Schinkel legt uit hoe onze economie daardoor op korte én lange termijn wordt geraakt. Kan Nederland hier nog iets aan doen?

Gast: Maarten Schinkel 

Presentatie: Gabriella Adèr 

Redactie: Annabel Ronhaar & Iddo Havinga

Montage: Bas van Win

Eindredactie: Nina van Hattum & Ignace Schoot

Coördinatie: Ilse Eshuis

Productie: Rhea Stroink

Heb je vragen, suggesties of ideeën over onze journalistiek? Mail dan naar onze redactie via podcast@nrc.nl.

Zie het privacybeleid op https://art19.com/privacy en de privacyverklaring van Californië op https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.

NRC Vandaag

Vandaag is de dagelijkse podcast van NRC. Elke werkdag hoor je hét verhaal van de dag, verteld door onze beste journalisten. De presentatie is in handen van Bram Endedijk en Gabriella Adèr.

Zie meer over Vandaag op NRC.nl

  • Aantal afleveringen: 1,902
  • Laatste aflevering: 2026-04-03
  • Nieuws

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen