409. Alles moet altijd beter, sneller en meer

409. Alles moet altijd beter, sneller en meer

Omdenken Podcast · 2026-10-29

Mirjam (52) staat altijd aan en moet alles goed doen. Niet alleen op werk, maar ook in het omgaan met haar ziekte en het herstellen van blessures. Ze mag ook nooit iets vergeten en moet al haar tijd nuttig besteden. Ze vindt zichzelf een ongeduldige controlfreak en wordt doodmoe van zichzelf.

Wil je een reactie sturen naar de podcastgast? Of heb je een vraag of feedback? Mail naar podcast@omdenken.nl

Wil je op de hoogte blijven van verhalen en Omdenken nieuws? Meld je aan voor de Omdenken nieuwsbrief.

Sluit je aan bij één van de 240 Omdenkkringen via stichtingomdoen.nl.
Deze oproepjes hoorde je vandaag:

1. Omdenkkring Wageningen
2. Geen koetjes en kalfjes Uden
3. Amsterdamse ouders

Omdenken Podcast

In de Omdenken Podcast luister je mee met de openhartige gesprekken die Berthold Gunster voert met mensen over hun problemen. Hoe kunnen ze hun probleem laten verdwijnen? Of zelfs omdenken? 

Berthold Gunster is de grondlegger van het Omdenken en schreef 13 boeken over het gedachtegoed. Berthold en zijn team geven daarnaast zakelijke lezingen en trainingen, staan regelmatig in het theater en maken jaarlijks de Omdenken scheurkalender. 

Wil je meer Omdenken? Op onze social media delen we dagelijks quotes en mooie Omdenkverhalen. Wil je iets met ons delen? Mail naar podcast@omdenken.nl.

www.omdenken.nl

Waar kun je luisteren?

Apple Podcasts Logo Spotify Logo Podtail Logo Google Podcasts Logo RSS

Afleveringen